Zarabiaj więcej niż na lokacie dzięki 
inwestycjom BOOST 


bez specjalistycznej wiedzy i angażowania czasu

 • check
  Generuj powtarzalne zyski dzięki trzem sprawdzonym inwestycjom, które nie wymagają Twojego czasu,
 • check
  Inwestuj w prawie tajne inwestycje, dostępne tylko dla milionerów,
 • check
  Poznaj jeden prosty sposób jak wykryć  piramidę finansową i uniknąć utraty oszczędności!
 • check
  Cztery powody dlaczego powinieneś wystrzegać się kryptowalut.

O autorze

Przemysław Wojewoda

Od 2004 roku pasjonuje się finansami osobistymi oraz inwestowaniem. Od początku 2010 roku zawodowo zajmuje się finansami. Pracuje z inwestorami wspierając ich w budowie portfela inwestycyjnego. Jest założycielem Pillar Finance. W przeszłości współtworzył firmę Twoi Doradcy Finansowi Polska oraz pełnił funkcję doradcy finansowego, kierownika zespołu w firmach doradztwa finansowego.


Jest certyfikowanym doradcą finansowym - European Financial Guide (EFG - PL.12EFG.01371) oraz członkiem Europejskiej Federacji Doradców Finansowych.


Wierzy, że dobrze zaplanowane finanse osobiste czy firmowe, to klucz do realizacji marzeń oraz komfortu życia. Wierzy w długofalową współpracę doradców z klientami oraz, że jakość obsługi, wzajemne zaufanie, wiedza merytoryczna doradcy to klucz do udanej współpracy.


Jest aktywnym inwestorem. Praktyczną wiedzę oraz rozwiązania, które rozważa z klientami wdraża u siebie.


Wiedzę zdobywa na kursach i uczelniach w Polsce i za granicą ucząc się od najlepszych na świecie doradców finansowych. Ukończył szkolenia z planowania finansów osobistych, inwestowania na Stanford University, University of Florida, Yale University oraz Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.


Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. Kilka razy w miesiącu pracuje jako kontroler ruchu lotniczego w bazie samolotów myśliwskich F-16. Żonaty. Ma córkę Aleksandrę i syna Adama. Regularnie podróżuje poznając ciekawe miejsca, nurkuje oraz żegluje na Mazurach.

Copyright 2019, Pillar Finance Sp. z o.o.

>