Od kiedy poznałeś pasywne inwestowanie to pewnie zastanawiasz się...

Jak inwestować w ETF-y & fundusze indeksowe, aby maksymalizować zyski i ograniczyć ryzyko 

Poznaj system, zautomatyzuj inwestycję, minimalizuj podatki i opłaty

Zacznę od ostrzeżenia

Branża finansowa nie jest po Twojej stronie. Jeżeli inwestujesz lub zamierzasz inwestować, to musisz wiedzieć jedno. Większość inwestycji ma dać zarobić nie Tobie, ale tym którzy je tworzą i polecają. Zaledwie niewielka grupa może pomnożyć Twój majątek, o ile oczywiście zastosujesz się do konkretnych reguł. Jakie to inwestycje? Są to niskokosztowe fundusze pasywne, czyli ETF-y oraz fundusze indeksowe. Nie zdziwi mnie, jeżeli powyższe terminy okażą się być dla Ciebie nowością. Raczej nie usłyszysz o nich ani od swojego doradcy, ani od opiekuna w banku.

Czy coś Cię omija?

Fundusze pasywne to rozwiązania znane na świecie od czterdziestu pięciu lat. Cała Europa zachodnia i Stany Zjednoczone już dawno przekonały się do inwestowania indeksowego, ale w Polsce to nadal nowość. Dlaczego? Pewnie już domyślasz się co jest tego powodem... Branża finansowa nie jest w stanie zbyt wiele na funduszach pasywnych zarobić, dlatego nie jest to w jej interesie, żebyś w nie inwestował.


Inwestycje indeksowe poleca legendarny inwestor Warren Buffett. Polscy, szanowani blogerzy finansowi od kilku lat także promują fundusze pasywne. Dlatego warto się zainteresować. Proponuję, żebyś zaczął od drobnej inwestycji Twojego czasu. Zanim zaczniesz, uważam że konieczne jest zdobycie niezbędnej wiedzy, aby inwestować w to co się dobrze rozumie. 

Przeczytanie tej strony w całości będzie prawdopodobnie Twoją najlepszą inwestycją

Spędziłem kilka pracowitych lat inwestując na rynku walutowym. Dyżurowy system pracy na stanowisku wojskowego kontrolera ruchu lotniczego, przez dziesięć lat umożliwił mi równocześnie pracę jako doradca finansowy. W tym czasie współpracowałem z ambitnymi studentami, menadżerami, lekarzami, prawnikami, przedsiębiorcami i milionerami. Sprawdziłem setki produktów finansowych, począwszy od ubezpieczeń na życie, poprzez fundusze, aż po inwestycje przeznaczone dla milionerów. 

Oczywiście nie robiłem wszystkiego sam. Współpracowałem z domami maklerskimi i najlepszymi doradcami finansowymi w tym kraju. I wiesz co? Większość produktów inwestycyjnych to chłam. Inwestor często nie jest w stanie zarobić z powodu niejasnych zasad, ograniczeń i wysokich opłat, które mają zadowolić dystrybutorów i akcjonariuszy. Mimo posiadanego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie naprawdę niełatwo było mi znaleźć atrakcyjne inwestycje. 

Nie pomagały afery finansowe. Widziałem zaniedbania, łamanie prawa czy brak zaangażowania po stronie instytucji finansowych. Zdałem sobie sprawę, że szukam inwestycji w nieodpowiednim miejscu. Dlatego zacząłem poszukiwania, zarówno dodatkowej wiedzy jak i rozwiązań, za granicą. Co się okazało? 

Znalazłem. Inwestycja idealna?

Dobre ETF-y i fundusze indeksowe mogą zarobić średniorocznie 7% - 10% , okresowo 20% rocznie, a nawet więcej. Opłaty mogą wynosić zaledwie 0,10% zamiast 4% w skali roku. W każdej chwili można wejść i wyjść z inwestycji. Nie ma zobowiązań. Do tego efektywność podatkowa i wysoki poziom zabezpieczeń i regulacji prawnych, który stawia na bezpieczeństwo inwestora.


Już niejednokrotnie udowodniono przewagi, które miażdżą tradycyjne fundusze i eliminują zbędne ryzyko. Skoro już mowa o ryzyku, muszę zaznaczyć, że nie są to inwestycje bez żadnego ryzyka. Takie inwestycje nie istnieją. Inwestor wciąż ma przed sobą kilka wyzwań. Przede wszystkim musi wiedzieć jak sprawdzić fundusz pasywny, kiedy kupić, a kiedy go sprzedać, a także jak sprawdzić wszystkie opłaty i ograniczenia oraz jak zoptymalizować podatki. 


Dlatego właśnie stworzyłem system. Rozwiązanie dla każdego, kto chce inwestować na przyszłość, zadbać o swoją emeryturę lub marzy o wolności finansowej.

Odpowiedź na wyzwania inwestorów

Znam wielu inwestorów, którzy już przekonali się do inwestowania indeksowego, ETF-ów oraz funduszy indeksowych. Niemniej jednak wiedzieć, a robić to dwie różne rzeczy. Zrobiłem badania wśród inwestorów i okazuje się, że tylko 20,6% osób, które słyszało o funduszach pasywnych już w nie inwestuje. Natomiast ci, którzy jeszcze tego nie zrobili mają wiele pytań:

 • Jak zacząć inwestowanie?
 • Czy to dla mnie, jeżeli nie mam żadnych podstaw wiedzy finansowej?
 • Jaki sprawdzić i wybrać odpowiedni ETF czy fundusz indeksowy? 
 • Który rachunek maklerski wybrać?
 • Czy korzystać z robo-doradcy czy z brokera?
 • Kiedy kupić ETF i kiedy go sprzedać?
 • Jak zbudować długoterminowy portfel inwestycyjny?
 • Jak rozliczyć i zoptymalizować podatki?

Mój system krok po kroku, przystępnym językiem poprowadzi Cię od momentu przygotowania do inwestycji, poprzez opracowanie strategii, aż do uruchomienia inwestycji i nadzorowania jej przebiegu.

Chcę podzielić się moim systemem z Tobą

 • Jeżeli chcesz zacząć inwestować w fundusze pasywne lub już inwestujesz, ale nie jesteś zadowolony z efektów... 
 • Jeżeli chcesz inwestować świadomie, minimalizować ryzyko, opłaty, podatki i maksymalizować zyski z inwestycji...
 • Jeżeli masz dość niekompetentnych doradców finansowych oraz nietrafionych inwestycji...
 • Jeżeli chcesz skończyć z traceniem czasu na nic niewnoszące spotkania i przekopywanie się przez dziesiątki napisanych prawniczym językiem umów... 

Moją misją jest pomoc każdemu, kto chce w sposób świadomy czerpać zyski z akcji, obligacji największych światowych przedsiębiorstw, ze złota czy nieruchomości przy minimalnych możliwych opłatach i podatkach. 


Dlatego jeżeli chcesz zdobyć wiedzę o tym, jak świadomie inwestować, to kurs online Index Revolution Formula może być dla Ciebie.

Kurs online Index Revolution Formula

Index Revolution Formula

To cały proces, przez który przejdziesz, aby inwestować w świadomy sposób. Możesz go potraktować jako licencję, czy jak wolisz jako "prawo jazdy" na inwestowanie indeksowe. Kiedyś musiałem zrobić licencję kontrolera ruchu lotniczego, aby móc rozpocząć pracę. Podobnie, każdy z nas robił prawo jazdy na samochód, żeby zagwarantować niezbędne kompetencje i nie zrobić na drodze krzywdy ani sobie, ani innym. 

Opinia o index revolution formula
index revolution formula opinia

W inwestowaniu co prawda można działać bez „prawa jazdy”, co cieszy branżę finansową, która nie chce sobie ograniczać klientów. W końcu, w najgorszym przypadku stracisz pieniądze. Jeżeli jednak chcesz zarabiać i nie tracić swoich pieniędzy, to zapoznaj się z programem. Kurs składa się z czterdziestu sześciu lekcji wideo oraz pakietu narzędzi. Oto co znajdziesz w środku:

Materiały wideo

Moduł 1. Fundamenty


Poznasz główne założenia inwestowania indeksowego. Zrozumiesz dokładnie czym są i jak działają

ETF-y oraz fundusze indeksowe. Dowiesz się także jakie są wszystkie opłaty oraz jak są naliczane. Sam ocenisz, czy wolisz inwestować w fundusze indeksowe czy w ETF-y. Jestem przekonany, że wnioski mogą być dla Ciebie zaskakujące.
Ponadto, poznasz dostawców indeksów oraz najważniejsze indeksy, które są replikowane przez fundusze pasywne. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę w co dokładnie inwestujesz i będzie Ci łatwiej oszacować oczekiwaną stopę zwrotu. 


Moduł 2. Opracowanie strategii inwestycyjnej


Kiedy i jak kupić fundusz pasywny? Kiedy wyjść z inwestycji? W module drugim znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Zdobędziesz niezbędną wiedzę dotyczącą budowy strategii inwestycyjnej oraz zarządzania Twoim portfelem inwestycyjnym. Oprócz wiedzy na temat doboru klas aktywów i ich wpływu na wynik inwestycji poznasz również przykłady gotowych portfeli inwestycyjnych.


To tutaj zdecydujesz ile procent Twoich środków zainwestujesz w obligacje, nieruchomości, złoto czy akcje. Dokładnie sprecyzujesz jakie to mają być akcje, jakie obligacje oraz ustalisz zasady, według których dokupisz i sprzedaż poszczególne fundusze. Na zakończenie modułu poznasz podstawy psychologii inwestowania, by ułatwić Ci konsekwentną realizację obranej strategii inwestycyjnej.


Moduł 3. Sprawdzenie funduszu pasywnego


Posiadając wiedzę, w co i gdzie inwestować, kolejnym krokiem będzie sprawdzenie wybranych funduszy pasywnych. Po przerobieniu modułu, sprawdzenie funduszu indeksowego czy ETF-a zajmie Ci nie więcej niż dziesięć minut. Będziesz wiedział na co zwrócić uwagę oraz gdzie szukać wszystkich informacji. W końcu na jeden indeks może być dostępnych kilka funduszy, a Ty prawdopodobnie chcesz inwestować w ten możliwie najbezpieczniejszy i pobierający minimalne opłaty. Dodatkowo omówimy ryzyka związane z inwestowaniem w fundusze indeksowe oraz

ETF-y. 


Moduł 4. Wybór platformy inwestycyjnej


Kiedy już masz swoją strategię inwestycyjną pojawia się kolejne pytanie - Jakie jest najlepsze miejsce do inwestowania w ETF-y lub fundusze indeksowe? Dlatego z tego modułu dowiesz się jak działa platforma funduszy indeksowych. W ETF-y będziesz inwestował przez rachunek maklerski lub robo-doradcę, dlatego uzyskasz wiedzę jak sprawdzić wybraną platformę pod kątem bezpieczeństwa środków oraz wszystkich opłat. 


W tym module pokażę Cię również jak składać zlecenia nabycia funduszy indeksowych. Zobaczysz też jak złożyć zlecenie kupna ETF-ów przez giełdy zagraniczne oraz robodoradcę. 


Moduł 5. Optymalizacja podatków i automatyzacja


Czy wiesz na co wydajesz najwięcej pieniędzy? Mogłoby się wydawać, że na dom, dzieci, podróże i samochód. Nic bardziej mylnego. To podatki. Pieniądze zaoszczędzone na podatkach mogą przełożyć się na dziesiątki tysięcy złotych. To właśnie w tym module dowiesz się jak rozliczyć podatki, ale też poznasz istniejące, legalne sposoby minimalizowania lub nawet niepłacenia podatków od zysków z Twojej inwestycji.


Na koniec, to co w dzisiejszych czasach lubimy najbardziej, czyli automatyzacja inwestycji. Poznasz możliwości automatyzacji inwestycji, w zależności od wybranej platformy. Omówimy też monitoring inwestycji, aby trzymać rękę na pulsie.

Otrzymasz narzędzia wspomagające inwestowanie

Materiały wideo to nie wszystko, w ramach kursu otrzymasz dodatkowe narzędzia wspomagające Cię w inwestowaniu.


Total Cost Calculator – Autorski kalkulator, który pomoże Ci ocenić wpływ kosztów na Twoją inwestycję. Dzięki temu urządzeniu porównasz koszty, inwestując na platformie funduszy indeksowych, przez rachunek maklerski czy robo-doradcę. Sprawdzisz też jaki wpływ na inwestycję mają w długim terminie z pozoru minimalne koszty.

Rebalancing Tool – Równoważenie portfela inwestycyjnego to działanie polegające na tym, żeby sprzedawać składniki Twojego portfela z zyskiem, wtedy gdy jest drogo oraz kupować kiedy jest tanio. Ma to też na celu zachowanie założonej struktury portfela, a więc trzymanie się strategii inwestycyjnej. Do tego właśnie służy ten kalkulator, który wyręczy Cię w niezbędnych obliczeniach.

„Checklista” sprawdzania funduszu pasywnego – Gotowa lista kontrolna, która w kilka chwil ułatwi Ci sprawdzenie ETF-a czy funduszu indeksowego.

Instrukcje i schematy działania – mają na celu pomóc Ci w szybkim wdrożeniu wiedzy w życie. To gotowe rozwiązania, dzięki którym oszczędzisz mnóstwo czasu, gdyż krok po kroku podejmiesz szereg ważnych finansowych decyzji. Czego dotyczą? Wyboru platformy inwestycyjnej, wdrożenia portfela inwestycyjnego i innych tematów ściśle związanych z pasywnym inwestowaniem.

Mój portfel ETF

W kursie znajdziesz nagrania w których omawiam jeden z moich portfeli ETF, który prowadzę. Dowiesz się dokładnie w co oraz dlaczego inwestuję. Jak zarządzam portfelem i wpływem podatków. Co więcej poznasz wszystkie koszty oraz wyniki historyczne. To kolejny element kursu, który Cię zainspiruje i dzięki któremu szybciej zbudujesz swój własny portfel inwestycyjny.

Dołączysz do zamkniętej grupy indeksowych inwestorów

Jako uczestnik kursu dołączysz do zamkniętej grupy na portalu społecznościowym Facebook. To grupa przeznaczona tylko dla uczestników kursu, a wierzę, że będą to najbardziej zdeterminowani inwestorzy, którzy nie tylko interesują się tematem, ale wdrażają zdobytą wiedzę w życie.


To miejsce, gdzie będziesz mógł zadać konkretne pytania dotyczące funduszy, gdzie wymienisz się doświadczeniami i otrzymasz wsparcie zarówno ode mnie jak i od innych.

Dwa spotkania na żywo

Owszem, zależy mi żebyś przerobił materiały, w końcu na ich przygotowanie poświęcam mnóstwo czasu, ale chcę też dać Ci więcej od siebie. Chcę Cię lepiej poznać oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania, które zapewne pojawią się w Twojej głowie w trakcie przerabiania kursu.


Chciałbym również, żebyś wdrożył wiedzę w praktyce, więc w czasie trwania kursu zaplanowałem dwa spotkania na żywo, online, podczas sesji pytań i odpowiedzi. Spotkania odbędą się wieczorami, w  grupie uczestników kursu. Harmonogram otrzymasz po rozpoczęciu szkolenia.

Indywidualne konsultacje online

Jeżeli jesteś wymagającym inwestorem i oczekujesz indywidualnego podejścia do Twoich finansów i omówienia ze mną zagadnień z kursu, to wykorzystaj pakiet Index Revolution Formula Gold. Otrzymasz dwie jednogodzinne konsultacje do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy od przystąpienia.

Bonusy

Inwestowanie pasywne to część finansowej układanki, dlatego w ramach bonusu otrzymasz jeszcze trzy opracowania:

 • Jak sprawdzić inwestycję – lista kontrolna. 
 • Jak chronić rodzinę i zgromadzony majątek.
 • Jak łatwo i bez wyrzeczeń oszczędzać na emeryturę.
Recenzja Index Revolution Formula Ryszard
Recenzja Index Revolution Formula Ryszard Mirosława

Dlaczego inwestorzy tracą pieniądze?

Wiesz dlaczego inwestorzy tracą pieniądze? Jest pięć głównych powodów.


Pierwszy to brak niezbędnej wiedzy. Drugi to próba pokonania rynku i przewidywanie przyszłości. Trzeci to ignorowanie wpływu opłat. Czwarty to brak dyscypliny w nadzorowaniu inwestycji. A piąty? O tym za chwilę...

 
Ten kurs to kompletny proces, który ma sprawić, że inwestujesz w sposób świadomy, ponieważ to właśnie rzeczy o których nie wiemy, krzywdzą nas najbardziej.

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz obejrzeć setki nagrań na YouTube, przeczytać setki stron, a nawet nabyć inne programy, które kosztują często 2-10 razy więcej niż ten program... i dodatkowo nie ma w nich słowa o polskich uwarunkowaniach.


I tu docieramy do piątego powodu dlaczego inwestorzy tracą pieniądze. To próba uczenia się wszystkiego samodzielnie. Wybiórcze czytanie komentarzy rynkowych, oglądanie filmów czy blogów nie załatwi sprawy. Możesz oczywiście obejrzeć dziesiątki filmów na YouTube lub przeczytać tysiące stron. Niemniej jednak w inwestowaniu trzeba twardej, kompletnej wiedzy.


Chciałbyś żeby Twój lekarz czy pilot z którym lecisz na wakacje też uczył się wybiórczo? W kursie na prawo jazdy nie zaczyna się od jazdy po centrum miasta, ale paradoksalnie w inwestowaniu wielu lubi pomijać podstawy. Domyślasz się jak to się kończy? Już wiesz dlaczego niektórzy wolą "bawić się w giełdę" zamiast inwestować na poważnie. Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba dużo czasu aby zrobić to właściwie.

Nie daj się Wilkom z Wall Street...

Jeżeli nie jesteś uzbrojony w odpowiednią wiedzę, naprawdę trudno jest zauważyć przeróżne czyhające na inwestora pułapki i ograniczenia. Produktów finansowych nie widać, dlatego tak łatwo jest źle zinterpretować zapisy w dokumentach czy nie zauważyć „drobnych” niuansów. Dam Ci przykład. Widzisz opłatę 1% w skali roku. To czy jest naliczana 1/12 opłaty miesięcznie czy 1/365 dziennie robi z czasem różnicę. Dalej to 1%, ale sposób naliczania inny.  Produkty finansowe stają się coraz bardziej skomplikowane. Coraz trudniej się w tym odnaleźć. 


Setki razy moi znajomi, czy klienci wysyłali mi do sprawdzenia „fantastyczną ofertę”, którą gdzieś znaleźli lub od kogoś dostali. I dobrze, że to zrobili, bo mogłoby się dla ich finansów źle skończyć. 


Zmierzam do tego, że jeżeli tylko wiesz gdzie patrzeć, to znalezienie haczyka zajmie Ci dosłownie chwilę. Gdy będziesz uzbrojony w wiedzę, to Ty usłyszysz od znajomych: „Kurczę dobrze, że do Ciebie wcześniej zadzwoniłem”.

Pakiet Index Revolution Formula

To kompletny system, który poprowadzi Cię krok po kroku. Jaki jest jego skład?

 • Roczny, nieograniczony dostęp do całego pakietu lekcji wideo – wartość 1797 zł 
 • Trzy narzędzia wspomagające inwestowanie – wartość 298 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy inwestorów na Facebook– wartość 490 zł
 • Dwa grupowe spotkania na żywo – wartość 599 zł
 • Dwa spotkania indywidualne (wariant Gold) - wartość 600 zł
 • Bonusy  - wartość – 198 zł 

Ile kosztuje cały pakiet ?

Index Revoluton Formula, to inwestycja, która prawdopodobnie zwróci Ci się już w ciągu kilku miesięcy od dnia dołączenia. Dlaczego? Po pierwsze, unikniesz kosztownych błędów. Po drugie, stworzysz strategię inwestycyjną, która działa.

Pełna wartość programu w wersji "Basic" to 3382 zł za rok dostępu do nagrań wideo, wraz z narzędziami i bonusami. Taka byłaby cena, gdyby szkolenie prowadzone było na żywo. To szkolenie jest online, więc można znacząco obniżyć koszty uczestnictwa.

Dlatego cena programu to tylko 1647 zł.


Weź pod uwagę, że daję Ci gwarancję satysfakcji, więc zawsze możesz dołączyć i sprawdzić czy to coś dla Ciebie. Moja propozycja obowiązuje do niedzieli do 23:59

Recenzja Index Revolution Formula Jakub
Recenzja Index Revolution Formula Maciej

Wybierz wariant dla siebie

Niestety, zapisy zostały zakończone :-(
Zapraszam na kolejną edycję. Zostaw email, a powiadomię Cię o rozpoczęciu zapisów.

Dlaczego zamykam dostęp do programu?

Uwalniam czas, aby skoncentrować się na wsparciu uczestników Index Revolution Formula. Zależy mi, aby każdy z uczestników wdrożył wiedzę w praktyce. Pracuję też nad rozbudową programu oraz nad nowymi szkoleniami, a to także wymaga czasu.

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Dlaczego taka cena ?

To, że stworzenie szkolenia zajęło mi ponad 7 miesięcy, a koszt zbudowania platformy, poszczególnych elementów kursu, zakupu sprzętu, montażu nagrań to 40 000 zł pewnie Cię nie interesuje. Natomiast zauważ, że:


Jeżeli zainwestujesz 50 000 zł, a wiedza z programu pozwoliła Ci zaoszczędzić 2% na opłatach w skali roku, to zostaje Ci w kieszeni 1000 zł więcej rok do roku.


Kiedy umiesz sprawdzić fundusz pasywny i unikniesz 10% straty, to dzięki udziale w programie uratujesz 5000 zł. A co jak unikniesz utraty całej kwoty?


A jeżeli program sprawi, że zamiast 200 000 zł na emeryturę zgromadzisz 270 000 zł?


Może być tak, że dzięki wiedzy z programu przez następne 20 lat będziesz oszczędzał na podatkach 1500 zł w każdym roku.


Weź to wszystko pod uwagę i odpowiedz sobie na pytanie czy program jest drogi.

Skorzystaj z gwarancji

W inwestowaniu nie ma gwarancji, ale w przypadku inwestycji w to szkolenie ją otrzymujesz. Materiały w kursie są tak przygotowane, żeby dały Ci wielokrotnie więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli jednak w ciągu siedmiu dni od dołączenia nie staniesz się jego fanem, to oddam Ci 100% zainwestowanej gotówki.


Zależy mi, żeby ten kurs był dla Ciebie jedną z najlepszych inwestycji i znacząco wpływał na poprawę Twojego życia w przyszłości. Tak wiele osób marzy dziś o bezpiecznej przyszłości oraz o wolności finansowej. Nie ma sensu tracić pieniędzy, inwestując w sposób nieświadomy i bez wystarczającej wiedzy. Jeżeli jednak nie udało mi się tego dokonać to napisz na kontakt@akademia-finansow.eu i otrzymasz zwrot.

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak długo będę miał dostęp do kursu

Rok czasu, żebyś bez pośpiechu przerobił materiał. 

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz od razu po zakupie. Natomiast spotkania na żywo i konsultacje odbywają się po zakończeniu obecnego naboru.

Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz poprosić o zwrot środków do siedmiu dni od daty zakupu. Po prostu napisz na kontakt@akademia-finansow.eu,
a zwrócimy Ci 100% wpłaconych pieniędzy.

Jak długo trwa kurs?

Masz rok czasu, aby na spokojnie zapoznać się z materiałem. Jeżeli w ciągu tygodnia obejrzysz lekcje z jednego modułu, to po pięciu tygodniach ukończysz cały kurs. Natomiast każdy ma swoje tempo, więc możesz przerabiać szkolenie według uznania.

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Wystarczy trzydzieści minut wolnego czasu dwa, może trzy dni w tygodniu i trochę dobrych chęci.

Czy dostanę dostęp do całego kursu od razu?

Tak. Od pierwszego dnia będziesz miał dostęp do lekcji wideo, narzędzi wspomagających inwestowanie i bonusów.

Czy otrzymam fakturę?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności oraz programem do fakturowania, więc od razu po zakupie dostępu otrzymasz fakturę.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email: kontakt@akademia-finansow.eu. Jeżeli coś będzie niejasne odnośnie zawartości kursu to omówimy temat w zamkniętej grupie uczestników, na grupowych lubi indywidualnych spotkaniach online (w zależności od pakietu). 

Z ilu lekcji składa się szkolenie?

Kurs składa się z czterdziestu sześciu lekcji w formie filmów. 

Czy kurs umożliwia wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami?

Tak, w zamkniętej grupie inwestorów przeznaczonej tylko dla uczestników szkolenia. Dodatkowo można wymieniać się spostrzeżeniami w komentarzach pod każdą z lekcji.

Czy szkolenie realizuje się tylko poprzez oglądanie wideo?

Nie. Dodatkowo otrzymujesz materiały takie jak lista kontrolna czy kalkulatory. Widzimy też się dwa razy na spotkaniach online, abym mógł odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania. Natomiast jak chcesz omówić treść kursu na spotkaniach jeden na jeden to w pakiecie Gold dostępne są indywidualne konsultacje ze mną.

Czy wiedzę z kursu znajdę w Internecie?

W Internecie wiedza jest rozproszona. Łatwo znaleźć informacje ogólne, ale niestety jest także sporo wprowadzających w błąd informacji. W szkoleniu lekcje oparte są na praktycznych doświadczeniach. Natomiast program kursu ma usystematyzowaną strukturę, która przeprowadza Cię krok po kroku przez wszystkie istotne aspekty wiedzy związane niezbędne do inwestowania w ETF-y oraz fundusze indeksowe.


>